Bayer abielusõrmused

„Bayer-trauringe” on Fischer´i perekonna poegadele kuuluv firma. Selle brändi sõrmuste disainis on näha noorte disainerite ja töötajate hingelist tööd ja armastust!”


Tutvu Bayer kollektsiooniga lähemalt – Vajuta siia!


 

Fischer & Sohn” firma asutati aastal 1919  ja täna haldab perefirmat juba neljas põlvkond, kes on aidanud oluliselt kaasa „kullalinna“ Pforzheim’i traditsioonidele.
Ehted – eriti abielusõrmused on sageli hinnalised ja päritud üle mitme põlvkonna. Kui teil on juhuslikult mõne oma vana-vanema abielusõrmus millel on initsiaalid “fs”, siis selle sõrmuse, on tootnud ettevõte „Fischer“.


Traditsioonid saavad toimima vaid siis, kui sellega kaasneb dünaamiline uuenduslikkuse ja järjepideva kvaliteedi filosoofia.
Disaini arendatakse pidevalt, kuid järgida ei tohiks üksnes viimast moodi. Traditsiooniline käsitöö ja moodne tehnoloogia käivad käsikäes koos vastastikuse kasuga. See toob kaasa kvaliteedi, mis on igavene.


„Fischer-trauringe“ tootmine käib „kullalinn“ Pforzheim´is. Seda mitte sentimentaalsetel, vaid praktilistel kaalutlustel. See on ainus viis ühendada tõhusus ja paindlikus usaldusväärse maailmatasemel kvaliteediga.
Üle maailma kuulsa kirjaniku J.R.R.Tolkien´i menuteose järgi vändatud filmi “SÕRMUSTE ISAND” saaga kurikuulus kurjuse sõrmus on nimelt “Fischer-trauringe” tehtud.


Ostetud sõrmused saate kätte 3-4 nädala jooksul. Kindla suuruse määramiseks soovitame teha seda MATIGOLD kaupluses kohapeal! Võimalik on tellida kõiki suuruseid.


Tutvu Bayer kollektsiooniga lähemalt – Vajuta siia!


Kuidas tellida!

Kui teil on küsimusi Bayer abielusõrmuste kohta siis palun võtke meiega ühendust või külastage meie kauplust:

Tel: +372 6566516

E-post: info@matigold.com

Oleme avatud:

  • E-R 10:00 – 21:00

  • L-P  10:00 – 21:00

Asukoht: Peterburi tee 2, T1 Mall of Tallinn.