BREUNING ABIELUSÕRMUSED

“Breuningul on kogemust juba alates 1927. aastast. Breuning abielusõrmused ja brändi edukus tuleneb nende innovatsioonist ning kvaliteedist.”


Tutvu Breuning kollektsiooniga lähemalt – Vajuta siia!Ostetud sõrmused saate kätte 3-4 nädala jooksul. Kindla suuruse määramiseks tuleb tellimuse teha MATIGOLD kaupluses kohapeal! Võimalik on tellida kõiki suuruseid.
Breuning abielusõrmused

Saksamaa brändi “Breuning” laulatussõrmuste vilkad disainilahendused ja kõrge töökvaliteet on pannud tugeva aluse firmale, mis on pälvinud oma kõrge maine kui üks juhtivaid tootjaid, ülemaailmse kohalolekuga, abielusõrmuste maailmas.

Breuning abielusõrmused ja brändi edukus tuleneb nende innovatsioonist ning kvaliteedist. Tänu Breuningu juveliiride oskustele on suudetud delikaatse, hoolika lähenemisega luua innovatiivseid disaine. Breuningul on kogemust juba alates 1927. aastast. Nüüdseks juba kolmanda põlvkonna juht rõhutab Breuningu traditsioonile – “professionaalse disainiga sõrmused ekspertide poolt“.

Tänapäeval on Breuningul tipptasemel masinad ning tööriistad, mis on ainulaadsed rahvusvahelisel skaalal.

Rahulolevad kliendid ümber maailma on elevil Breuningu ehetest ning seda on näha firma kiirest arengust ning levikust üle maailma.


Tutvu Breuning kollektsiooniga lähemalt – Vajuta siia!


Kuidas tellida?

Kui Teil on küsimusi “Breuning” sõrmuste kohta siis palun, võtke meiega ühedust või külastage meie kauplust

Tel: +372 6566516

E-post: info@matigold.com

Oleme avatud:

  • E-R 10:00 – 21:00

  • L-P  10:00 – 21:00

Asume: Peterburi tee 2, T1 Mall of Tallinn.