Kõik kihlasõrmustest: Kuidas valida kihlasõrmust?

Kõik kihlasõrmustest: Kuidas valida kihlasõrmust?

Kõik kihlasõrmustest. Olete õige elukaaslase üles leidnud ning nüüd tuleks järgmine samm teha, aga ei tea kuidas olukorrale läheneda? MATIGOLD aitab Teid selle raske valikuga valida Teie jaoks sobilik kihlasõrmus teemantitega.

Kõik kihlasõrmustest: Kuidas valida kihlasõrmust? Kihlasõrmus teemantitega

Määrake enda eelarve

Esimese asjana peaks mõtlema, mis hinnaklassis Teie kallima kihlasõrmus peaks olema. Olete kindlasti kuulnud soovitusi, et kihlasõrmus teemantitega peab maksma vähemalt 2 või 3 kuu palka. Lõppude lõpuks aga ei ole tähtis see rahasumma, mis te sõrmusesse investeerite, vaid mõte selle taga.

Kuidas valida õige sõrmuse suurus?

Sõrmuse suuruse valik on üks kõige raskemaid etalone sõrmuse valikul. Kuidas aga leida õige suurus enda kallimale? Meil on paar soovitust omalt poolt:

  • Küsige sõbrannalt – ehk on Teil võimalik oma kallima suurust mõne tema sõbranna käest teada saada?
  • Võtke tema sõrmus kaasa – võtke üks oma partneri sõrmustest kaasa ning saame selle järgi Teie kallima sõrme suuruse teada.
  • Proovige tema sõrmust kätte – kui sõrmust pole võimalik kaasa võtta, siis pole hullu. Proovige tema sõrmust kätte ning märkige näiteks pastaga ära, kui kaugele see sõrmus Teie sõrmes läheb. Nii saame Teie sõrme järgi Teie kallima suuruse teada.
  • Kui sai valitud vale suurus – siis pole hullu. Juhul kui meil on samasugune sõrmus Teie soovitud suurusega olemas, saame ümber vahetada. Kui aga teist suurust ei ole, siis sõltuvalt mudelist saame muuta sõrmuse suurust. Kui sõrmus on aga mudeliga, mida ei saa suuremaks ega väiksemaks teha, siis peame vaatama teist sõrmuse mudelit Teie soovitud suurusega.

Kuidas valida õige sõrmus?

Nüüd, kui sõrme suurus teada, tuleb mõelda, milline peaks Teie kihlasõrmus teemantitega täpselt välja nägema. Te tahate leida sellist sõrmust talle, mis vastaks tema unikaalse stiili ja soovidega.

Kas kihlasõrmus peaks olema ühe teemandiga või mitmega, valgest või kollasest kullast? Kas soovite rohkem klassikalist disaini ühe teemandiga või moodsat sõrmust lainelise profiiliga? Meie müüjad aitavad Teid sellel tähtsalt valikul, aga siin on mõned meie soovitused:

  • Mis ehteid ta kannab? – Kas ta kannab rohkem kollasest kullast ehteid? Võib olla kannab ta rohkem hõbedat või plaatinat. Ehk on tal kindel lemmikkivi, värv mida ta kannab? Kas talle meeldivad suuremad ehted või tagasihoidlikumad? Kas ta kannab rohkelt ehteid või on ta konservatiivsem?
  • Külastage juveelipoodi – Viige enda kallim juveelipoodi, aga teises kontekstis. Näiteks lähete kaubanduskeskusesse riideid, jalanõusi vaatama ning juveelipoest mööda minnes lähete vaatama näiteks endale käekelli, samal ajal tehes märkmeid, mis ehetele Teie kallima tähelepanu langeb.

Kõik kihlasõrmustest: kohapeal üle 2000 erineva mudeli (kihlasõrmus teemantitega)

Kihlasõrmuse valik on raske. Peate arvesse võtma oma partneri stiili ja maitse ning siis veel õige suuruse üles leidma. Kui aga olete veel segaduses kihlasõrmuse valikul, siis meie suurepärase müüjad aitavad Teid hea meelega ning vastavad kõigile Teie küsimustele. Tule külasta meid EKS kaubamajas, Mustamäe tee 12 ning koos leiame Teile kõige sobilikuma kihlasõrmuse meie suurest, laiast valikust. Kihlasõrmuse kollektsiooniga saate tutvuda ka meie kodulehekülje järgneval aadressil: https://matikuld.ee/tootekategooria/kihlasormused/kihlasormused-teemantidega/

Kõik kihlasõrmustest: sõrmuste kujundamine

Kõik kihlasõrmustest: konfiguraator. Kihlasõrmus teemantitega

Lisaks on võimalik veel kujundada enda disainiga kihlasõrmus (tellimusaeg 4-5 nädalat enda kujundatud sõrmustel): http://www.acredo-abielusormus.ee/engagementrings/overview.html