Tellimistingimused

MATIGOLD toimetab tooted 2-7 päeva jooksul* (v.a. punkt 4.4 puhul) Eesti Postile, kes viib tooted kliendi elukohajärgsesse postiasutusse. Tavapäraselt saadame tööpäevadel kauba 24h jooksul Eesti Postile, pärast tellimuse laekumist.

 

1. Üldised tingimused.

1.1 Kehtivad www.matigold.com klientide (edaspidi klient) ja www.matigold.com  omaniku OÜ PC & Program (edaspidi MATIGOLD) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 MATIGOLD jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma eesmärgil (konkurentsivõimelisus, sortimendi täiendus).

1.3 MATIGOLD ja klient kauplevad www.matigold.com kodulehel käesolevas dokumendis tehtud tingimustel. Tellimust vormistades ning makstes kinnitab klient, et on nõus müügitingimustega.

 

2. MATIGOLD hinnad.

2.1 MATIGOLD kodulehel toodete hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2 Kohaletoimetamine Eesti piires on tasuta alates 25 eurost, välja arvatud juhul, kui toote “lisainfo” all ei ole märgitud teisiti!

2.3 MATIGOLD jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Enne hinna muudatuste jõustumist tehtud tellimustele kehtivad sel momendil kajastunud hinnad.

 

3. Tellimuse vormistamine.

3.1 Ostunimekiri luuakse hetkel, kui klient klikib nupule “Lisa korvi”. Mis ei kohusta klienti veel ostma.

3.2 Ostukorvis olevate toodete koguseid saab muuta ja vajadusel eemaldada.

3.3 Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.

3.4 Tellimuse vormistamiseks klikib klient nupule “Vormista tellimus”

3.5 Seejärel sisestab klient enda andmed, kuhu tooted saadetakse ja valib makseviisi. Järgmisena vajutab klient nupule “Tellimuse ülevaade”, kus saab kontrollida sisestatud andmeid ja kauba eest tasuda, klikkides “Alusta maksmist / Kinnita tellimus”. Sellega loeb MATIGOLD müügilepingu sõlmituks.

3.6 Peale makse sooritamist läbi pangalingi, palume lasta ennast suunata “Tagasi kaupmehe juurde”

 

4. Toodete kohaletoimetamine.

4.1 Peale lepingu jõustumist punkt 3.5, toimetab MATIGOLD tooted, kuni 2 tööpäeva jooksul Itellale Estonia OÜ’le, kes edastab tellimuse kliendini valiku kohaselt. Tavapäraselt saadame tööpäevadel kauba 24h jooksul.

4.2 Toodetele, millel on pikem tarneaeg, on vastav info juurde märgitud.

4.3 Kaupa, mida ei ole laos olemas, tellimisaeg on toote lisainfos eraldi märgitud, millele lisandub tavapärane saatmise aeg.

4.4 Kõik Saksamaa toodete, mis on meil tellimisel, tellimisaeg on 4-6 nädalat.

 

5. Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine.

5.1 Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest makse sooritamist, kuid enne toodete postitamist, oma tellimus tühistada. Teavitada viivitamatult info@matigold.com vastavasisulises avalduses. Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 5 tööpäeva jooksul peale avalduse laekumist.

5.2 Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi kliendi pangakontole 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest MATIGOLD poolt.

5.3 Tagastamisele ei kuulu kulu Itella Estonia OÜ teenuste eest! Kuna saatmiskulu kannab MATIGOLD, siis tagastatava kauba kulu, kannab klient! Juhul, kui soovite tagastatavat kaupa vahetada mõne mu toote vastu, siis saatke meile vastava sisuga e-kiri aadressil info@matigold.com

Kauba tagasisaatmisel märkida “maksab saaja” (OÜ PC & Program), tagastamise kulu võtame tagastatavast summast maha!

(Näide: kui tellisite kaupa 1500.- eur. eest ja saadate kauba tagasi, siis tagastatakse Teile 1495.- eur.)

Et vältida kauba võimalikke vigastusi, palume kaup tagasi saata turvaümbrikus (võib kasutada sama ümbrikut, milles kaup on Teieni saadetud, kui võimalik). NB.! Tellimustingimused kehtivad ainult e-poest ostetud kaupadele!

5.4 Kui tagastatav kaup on viga saanud, kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab MATIGOLD endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

5.5 Kaup saata aadressile: Peterburi tee 2, Tallinn, 11415 (saaja: OÜ PC & Program).