0
0
Подытог: 0,00 
Нет товаров в корзине.

ОБРУЧАЛЬНЫЕ КОЛЬЦА FISCHER

Обручальные кольца Fischer известны во всем мире. “Made in Germany”Fischer является одной из ведущих в мире немецких фирм по производству обручальных колец. Fischer известна своим чрезвычайно высоким качеством и красивыми дизайнами.

Unikaalsed sõrmused

Fischer & Sohn" была основана в 1919 году, и сегодня семейным предприятием владеет уже четвертое поколение, которое оказало значительное влияние на традиции ”золотого города” Пфорцхайма.

Fischer abielusõrmused - Kollektsioon carbon

Sõrmused enda järgi

Fischeri konfiguraatorit on väga lihtne kasutada. Saate tellida kõige klassikalisemat disaini kui ka eksklusiivse disainiga abielusõrmuseid.

Lihtsalt vali sõrmuste profiil (kuju), laius, värvid, detailid, teemandid ja graveering ning ongi sõrmused valmis. Fischeri sõrmuste tellimiseaeg on 4-5 nädalat.

Valmisdisainid

Fischeri abielusõrmuste kujundamisel ei pea täiesti nullist alustama. Valikus on mitmeid valmismudeleid, mida saate vastavalt oma soovidele veel muuta.

Fischer sõrmuste tellimiseks peab kohapeale tulema (juba puhtalt sõrmuste suuruse kindlaksmääramiseks), kuid Teil on võimalik enda kodu mugavustes sõrmus valmis disainida ning ära salvestada. Kui sõrmus salvestatud, siis soovitame Teil meie juurde aeg kinni panna! Vastavalt soovile aitame Teid kujundusega või kui kindel soov ja disain olemas, siis polegi midagi rohkemat kui sõrmused ära tellida! Head disainimist ning küsimuste korral võtke meiega kindlasti ühendust.

ru_RUРусский
ОБРУЧАЛЬНЫЕ КОЛЬЦА FISCHER

Товар добавлен в корзину