0
0
Подытог: 0,00 
Нет товаров в корзине.

E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Fischer abielusõrmused

Fischer abielusõrmused on tuntud ülemaailmselt ning tunnustatud kvaliteedimärgiga “Made in Germany”. Fischer on üks esifirmadest laulatussõrmuste maailmas Saksamaalt. Fischer on tuntud enda äärmiselt kõrge kvaliteedi ja ilusate disainide poolest.

Unikaalsed sõrmused

Fischer abielusõrmused, MATIGOLD - Mati Kullaäri
Fischer abielusõrmused, MATIGOLD - Mati Kullaäri

Fischer & Sohn” firma asutati aastal 1919  ja täna haldab perefirmat juba neljas põlvkond, kes on aidanud oluliselt kaasa „kullalinna“ Pforzheim’i traditsioonidele.

Fischer abielusõrmused, MATIGOLD - Mati Kullaäri

Sõrmused enda järgi

Fischeri konfiguraatorit on väga lihtne kasutada. Saate tellida kõige klassikalisemat disaini kui ka eksklusiivse disainiga abielusõrmuseid.

Lihtsalt vali sõrmuste profiil (kuju), laius, värvid, detailid, teemandid ja graveering ning ongi sõrmused valmis. Fischeri sõrmuste tellimiseaeg on 4-5 nädalat.

Valmisdisainid

Fischeri abielusõrmuste kujundamisel ei pea täiesti nullist alustama. Valikus on mitmeid valmismudeleid, mida saate vastavalt oma soovidele veel muuta.

Fischer sõrmuste tellimiseks peab kohapeale tulema (juba puhtalt sõrmuste suuruse kindlaksmääramiseks), kuid Teil on võimalik enda kodu mugavustes sõrmus valmis disainida ning ära salvestada. Kui sõrmus salvestatud, siis soovitame Teil meie juurde aeg kinni panna! Vastavalt soovile aitame Teid kujundusega või kui kindel soov ja disain olemas, siis polegi midagi rohkemat kui sõrmused ära tellida! Head disainimist ning küsimuste korral võtke meiega kindlasti ühendust.

ru_RUРусский
ОБРУЧАЛЬНЫЕ КОЛЬЦА FISCHER

Товар добавлен в корзину