Кто мы?

MATIGOLD juveelikauplus (PC & Program OÜ, varem tuntud ka kui Mati Kullaäri) tegutseb juba aastast 1996 ja on võitnud paljude eestlaste soosingu. Tuntuks on saadud laiahaardelise kaubavaliku ja soodsate hindade poolest.
Фирма получила известность своим обширным ассортиментом товара и невысокими ценами.

Наша история

Компания MATIGOLD была создана под названием PC & Program OÜ. Магазин и торговая марка были Mati Kullaäri. Начинали с продажи часов и ювелирных изделий.

Магазин Mati Kullaäri (MATIGOLD) расширился. В ассортимент изделии добавились известные часовые бренды и цепочки для шеи и руки.

В этом году состоялись в Mati Kullaäri большие изменения. Специализировалиc на помолвочные и обручальные кольца. А также предлагали украшения из серебра и золота.

Võimalik on nüüd ise kujundada abielusõrmused. Seda on võimalik teha kas kodus, kasutades meie lehekülge või siis meie juures, kus pakume abistavat kätt konfiguraatori kasutamisel

Имя Mati Kullaäri было изменено на MATIGOLD.

В магазине MATIGOLD теперь представлены несколько известных немецких брендов: Acredo, Fischer, Rubin, Breuning, Hungororing, Bayer, Gettmann.

В конце 2018 года MATIGOLD переехал из EKS Kaubamaja в торговый центр T1 Mall of Tallinn.

У MATIGOLD представлены 3 новых бренда: Spark, Viventy и Songa.

MATIGOLD värviliste vääriskivide tootevalik on suurelt laienenud. Pakkuda on rohkem erinevate värviliste vääriskividega sõrmuseid, kõrvarõngaid ja ripatseid.

Следуйте за нами

ru_RUРусский