ИНФОРМАЦИЯ О ПОКУПКЕ

 

ИЗДЕЛИЕ

Toodetega tutvumiseks valige vasakult menüüst Teid huvitav tootegrupp ja alagrupp. Kui olete valinud  sobiva grupi, siis näete toote nimetust, pilti ja koodi. Selleks, et näha  täpset mõõtu  ja kirjeldust, vajutage toote pildi all olevale “Дополнительная информация” под фотографией изделия. Чтобы посмотреть увеличенную фотографию, еще раз нажмите на нее.

ЗАКАЗ

Kui olete omale sobiva toote välja valinud, siis vajutage linki “ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ”. Tellitav kogus on vaikimisi 1. Kui soovite valitud tootest mitu eksemplari tellida, muutke kastis “KOGUS” olevat numbrit ja vajutage linki “ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ” uuesti. Seejärel vajutage linki ““КОРЗИНА” ja seejärel vajutage  linki “ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ”, после этого заполните необходимые поля. Если у вас нет адреса электронной почты, напишите в графе “ххх”. Kindlasti märkige ära transpordi viis! Если вы выберете ,курьерскую службу “ELS pluss” то обязательно укажите свой номер телефона.

ОПЛАТА

Выберите подходящий банковский линк (если банковского линка существующего банка нет, то обязательно свяжитесь с нами, и мы постараемся найти быстрое решение проблемы). После этого вы будете перенаправлены на страницу банка, где сможете совершить платеж. В случае удачного совершения оплаты вы будете автоматически перенаправлены обратно к продавцу.

ТРАНСПОРТ

Товар будет передан почтовой службе Itella Estonia ООО после поступления денег на указанный расчетный счет.

КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТЬ И ЗАЩИТА ДАННЫХ

Все полученные данные клиентов и посетителей MATIGOLD klientide ja külastajate poolt teatavaks tehtud andmed jäävad konfidentsiaalseks informatsiooniks, mida ei edastata kolmandatele isikutele. Kliendi soovi korral kustutatakse kõik tema andmed MATIGOLD .

Доставка товаров

Заказанные товары передаются Заказчику посредством Itella Estonia ООО в соответствии с выбранным Заказчиком способом доставки, которыми являются:

 1. ITELLA Smartpost.
  Нажав на ссылку ниже, вы можете ознакомиться с общими условиями заказа Itella. http://uus.smartpost.ee/ariklient/pakkide-saatmine-arikliendile/yldtingimused
 2. Itella SmartKuller.
  Kuuel päevas nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9:00-17:00 või 17:00-21:00) ja tellida kauba tööle või koju.
  Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.
  Kui esimel korral ei õnnestu kliendile pakki üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.
  Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

Kaupa hoitakse OÜ ITELLA pakiautomaatides 7 (seitse) päeva alates väljasaatmisele järgnevast päevast. Juhul, kui Tellija ei ole selle aja jooksul kaubale järele läinud ja kaup tagastatakse meile, siis on MATIGOLD’l õigus kauba tagastamisega seotud kulud maha arvata Tellija poolt tasutud ettemaksust

Заказывая товар за пределы территории Эстонской Республики, вышеуказанные способы и цены доставки не действуют.

Отправление посылки Itella в Европу.

Нажав на ссылку ниже, вы можете ознакомиться с ценами Itella на отправку посылок в Европу.
http://uus.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse

У Заказчика есть право отказаться от заказа

Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale. Lepingust taganemiseks peab Tellija tegema MATIGOLD’ile vastavasisulise avalduse ning tagastama tellitud kauba. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv asi on halvenenud ja halvenemine ei ole tekkinud asja korrapärase kasutamise tulemusena, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine. MATIGOLD tagastab Tellijale lepingust taganemisel kauba eest tasutud hinna esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest, Tellija poolt osutatud pangaarvele. Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu.

ru_RUРусский
etEesti en_USEnglish ru_RUРусский