0
0
Подытог: 0,00 
Нет товаров в корзине.

E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

ИНФОРМАЦИЯ О ПОКУПКЕ

 

ИЗДЕЛИЕ

Toodetega tutvumiseks valige vasakult menüüst Teid huvitav tootegrupp ja alagrupp. Kui olete valinud  sobiva grupi, siis näete toote nimetust, pilti ja koodi. Selleks, et näha  täpset mõõtu  ja kirjeldust, vajutage toote pildi all olevale “Lisainfo” lingile. Et pilti suuremana vaadata, vajutage veel kord pildile.

ЗАКАЗ

После того, как вы выбрали для себя подходящий продукт, нажмите ссылку “ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ”. Заказываемое количество по умолчанию - 1. Если вы хотите заказать несколько копий выбранного товара, измените число в поле “КОЛИЧЕСТВО” и еще раз нажмите ссылку “ДОБАВИТЬ В КОРЗИНУ”. Затем нажмите ссылку “КОРЗИНА”, затем нажмите ссылку “ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ”, после этого заполните необходимые поля.

ОПЛАТА

Выберите подходящий банковский линк (kui puudub olemasolev pangalink siis võtke meiega kindlasti ühendust ja proovime leida probleemile kiire lahenduse). Seejärel suunatakse Teid panga kodulehele, kus Te saate sooritada makse.  Makse edukal sooritamisel suunatakse Teid automaatselt tagasi kaupmehe juurde.

ТРАНСПОРТ

Kaup edastatakse Itella Estonia OÜ postiasutusele peale raha laekumist arvel näidatud arvelduskontole.

КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТЬ И ЗАЩИТА ДАННЫХ

Kõik MATIGOLD klientide ja külastajate poolt teatavaks tehtud andmed jäävad konfidentsiaalseks informatsiooniks, mida ei edastata kolmandatele isikutele. Kliendi soovi korral kustutatakse kõik tema andmed MATIGOLD .

Kaupade kättetoimetamine

Tellitud kaubad edastatakse Tellijale Itella Estonia OÜ vahendusel vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile, milleks on:

 1. Smartpost.
  Vajutades allolevale lingile, saate ülevaate Itella tellimise üldtingimustest. http://uus.smartpost.ee/ariklient/pakkide-saatmine-arikliendile/yldtingimused
 2. Itella SmartKuller.
  Kuuel päevas nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9:00-17:00 või 17:00-21:00) ja tellida kauba tööle või koju.
  Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.
  Kui esimel korral ei õnnestu kliendile pakki üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.
  Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

Kaupa hoitakse OÜ ITELLA pakiautomaatides 7 (seitse) päeva alates väljasaatmisele järgnevast päevast. Juhul, kui Tellija ei ole selle aja jooksul kaubale järele läinud ja kaup tagastatakse meile, siis on MATIGOLD’l õigus kauba tagastamisega seotud kulud maha arvata Tellija poolt tasutud ettemaksust

Tellides kaupa väljapoole Eesti Vabariigi territooriumi, eeltoodud kohaletoimetamise viisid ja hinnad ei kehti.

Отправление посылки Itella в Европу.

Vajutades allolevale lingile, saate ülevaate Itella paki saatmise hindadest euroopasse.
http://uus.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse

Tellija õigus tellimusest taganeda

Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale. Lepingust taganemiseks peab Tellija tegema MATIGOLD’ile vastavasisulise avalduse ning tagastama tellitud kauba. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv asi on halvenenud ja halvenemine ei ole tekkinud asja korrapärase kasutamise tulemusena, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine. MATIGOLD tagastab Tellijale lepingust taganemisel kauba eest tasutud hinna esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest, Tellija poolt osutatud pangaarvele. Kauba postikulu, mille ostja tasus kauba kätte saamiseks, tagastatakse samuti kliendile.

ru_RUРусский
Информация о покупке

Товар добавлен в корзину