Помолвочныe кольца

MATIGOLD kihlasõrmused. Kihlasõrmuseid on meil kaupluses kohapeal suures valikus olemas. Alternatiivina, kui kohapeal olemasolevate sõrmuste seast ei leia täpselt sellist mudelit nagu soovite, saab ka sõrmuseid kujundada. Kihlasõrmuseid kohapeal on põhiliselt pakkuda valgest ja kollasest kullast. Tellides kihlasõrmus rätseptööna on võimalik valida valge, kollase, punase, roosa, roheka kulla vahel ning samuti on võimalik lasta teha sõrmused plaatinast ja/või pallaadiumist.

По заказу

Tellimisel on võimalik kihlasõrmuseid ümberkujundada. Põhiline valik kihlasõrmuseid tellimisel on Saksamaa brändil “acredo“. Bränd “acredo” on teinud viimaste aastatega hüppelisi edusamme, pakkudes oma sõrmuseid 60+ riigis nii abielu- kui ka kihlasõrmuste valdkonnas.

Уникальные обручальные кольца

Acredo дизайн обручальных колец можно разработать точно по своему вкусу. Вы можете изменить размер, ширину, толщину, цвет обручальных колец, размер и расположение камней, а также многое другое. Некоторые решения даются легко, другие же посложнее, но вместе мы найдем для вас самое подходящее решение.

Приходите и создаем вместе кольца, которые можете точно по себе формировать.

создано кольцов

Помолвочныe кольца