Kihlasõrmused

MATIGOLD kihlasõrmused. Kihlasõrmuseid on meil kaupluses kohapeal suures valikus olemas. Alternatiivina, kui kohapeal olemasolevate sõrmuste seast ei leia täpselt sellist mudelit nagu soovite, saab ka sõrmuseid kujundada. Kihlasõrmuseid kohapeal on põhiliselt pakkuda valgest ja kollasest kullast. Tellides kihlasõrmus rätseptööna on võimalik valida valge, kollase, punase, roosa, roheka kulla vahel ning samuti on võimalik lasta teha sõrmused plaatinast ja/või pallaadiumist.

Tellimisel

Tellimisel on võimalik kihlasõrmuseid ümberkujundada. Põhiline valik kihlasõrmuseid tellimisel on Saksamaa brändil “acredo“. Bränd “acredo” on teinud viimaste aastatega hüppelisi edusamme, pakkudes oma sõrmuseid 60+ riigis nii abielu- kui ka kihlasõrmuste valdkonnas.

Unikaalsed abielusõrmused

Acredo abielusõrmused saate disainida täpselt enda maitse järgi. Te saate muuta abielusõrmuste suurust, laiust, paksust, värvust, kivide suurust, kivide asetust ning palju muudki veel. Mõned otsused on kerged, teised jällegi raskemad, koos aga leiame Teile kõige sobilikuma lahenduse.

Tule ja disainime Teiega sõrmused, mille saate vormida täpselt enda järgi.

Sõrmust disainitud

Kihlasõrmused