Engagement rings

MATIGOLD kihlasõrmused. Kihlasõrmuseid on meil kaupluses kohapeal suures valikus olemas. Alternatiivina, kui kohapeal olemasolevate sõrmuste seast ei leia täpselt sellist mudelit nagu soovite, saab ka sõrmuseid kujundada. Kihlasõrmuseid kohapeal on põhiliselt pakkuda valgest ja kollasest kullast. Tellides kihlasõrmus rätseptööna on võimalik valida valge, kollase, punase, roosa, roheka kulla vahel ning samuti on võimalik lasta teha sõrmused plaatinast ja/või pallaadiumist.

By ordering

Tellimisel on võimalik kihlasõrmuseid ümberkujundada. Põhiline valik kihlasõrmuseid tellimisel on Saksamaa brändil “acredo“. Bränd “acredo” on teinud viimaste aastatega hüppelisi edusamme, pakkudes oma sõrmuseid 60+ riigis nii abielu- kui ka kihlasõrmuste valdkonnas.

Unique wedding rings

Acredo wedding rings can be custom-made according to your preference. “You can choose the size, width, thickness, colour of wedding rings, the size and arrangement of precious stones and even more.” Some decisions are easy to make and some of them are more difficult, but together we find the most suitable solution for you.

Come and let's design your rings, we can design what you imagine.

Rings designed

Engagement rings