Kes me oleme?

MATIGOLD juveelikauplus (PC & Program OÜ, varem tuntud ka kui Mati Kullaäri) tegutseb juba aastast 1996 ja on võitnud paljude eestlaste soosingu. Tuntuks on saadud laiahaardelise kaubavaliku ja soodsate hindade poolest.
Pakume igale maitsele heade hindade ning kvalteediga Eestis ja mujal toodetud kullast ehteid, aksessuaare nii vääriskivide, poolvääriskivide kui ka pärlitega.

Meie ajalugu

MATIGOLD firma sai loodud nimega PC & Program OÜ. Kaupluse ja brändinimeks sai Mati Kullaäri. Alustati kella ja ehete müügiga.

Mati Kullaäri (MATIGOLD) kauplus laienes. Tootevalikusse tuli juurde tuntuid kellabrände ning käe- ja kaelakette.

Mati Kullaäri-s toimus sellel aastal suuri muutusi. Spetsialiseeruti kihla- ja abielusõrmustele, ning pakuti nii hõbedast kui ka kullast ehteid.

Võimalik on nüüd ise kujundada abielusõrmused. Seda on võimalik teha kas kodus, kasutades meie lehekülge või siis meie juures, kus pakume abistavat kätt konfiguraatori kasutamisel

Mati Kullaäri nimi muudeti MATIGOLD-ks.

MATIGOLD kaupluses on nüüd mitu Saksamaa mainekat brändi: Acredo, Fischer, Rubin, Breuning, Hungororing, Bayer, Gettmann.

2018. aasta lõpus MATIGOLD kolis EKS Kaubamajast T1 Mall of Tallinn keskusesse.

MATIGOLD valikus on 3 uut brändi: Spark, Viventy ja Songa.

MATIGOLD värviliste vääriskivide tootevalik on suurelt laienenud. Pakkuda on rohkem erinevate värviliste vääriskividega sõrmuseid, kõrvarõngaid ja ripatseid.

etEesti