E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Kõik kihlasõrmustest: Kuidas valida kihlasõrmust?

Kõik kihlasõrmustest. Olete õige elukaaslase üles leidnud ning nüüd tuleks järgmine samm teha, aga ei tea kuidas olukorrale läheneda? MATIGOLD aitab Teid selle raske valikuga valida Teie jaoks sobilik kihlasõrmus teemantitega.

Määrake enda eelarve

Esimese asjana peaks mõtlema, mis hinnaklassis Teie kallima kihlasõrmus peaks olema. Olete kindlasti kuulnud soovitusi, et kihlasõrmus teemantitega peab maksma vähemalt 2 või 3 kuu palka.

Lõppude lõpuks aga ei ole tähtis see rahasumma, mis te sõrmusesse investeerite, vaid mõte selle taga.

Kuidas valida õige sõrmuse suurus?

Küsige sõbrannalt

Ehk on Teil võimalik oma kallima suurust mõne tema sõbranna käest teada saada?

Võtke tema sõrmus kaasa

Võtke üks oma partneri sõrmustest kaasa ning saame selle järgi Teie kallima sõrmuse suuruse teada.

Proovige tema sõrmust kätte

Kui sõrmust pole võimalik kaasa võtta, siis proovige tema sõrmust kätte ning märkige ära näiteks pastakaga, kui kaugele see sõrmus Teie sõrmes läheb. Nii saab Teie sõrme järgi Teie kallima suuruse teada.

Kuidas valida õige sõrmus?

Nüüd, kui sõrmuse suurus teada, tuleb mõelda, milline peaks Teie kihlasõrmus teemantitega täpselt välja nägema. Te tahate leida sellist sõrmust talle, mis vastaks tema unikaalse stiili ja soovidega.

Kas kihlasõrmus peaks olema ühe teemandiga või mitmega, valgest või kollasest kullast? Kas soovite rohkem klassikalist disaini ühe teemandiga või moodsat sõrmust lainelise profiiliga? Meie müüjad aitavad Teid sellel tähtsalt valikul, aga siin on mõned meie soovitused:

What jewellery does she wear?

Kas ta kannab rohkem kollasest kullast ehteid? Võib olla kannab ta rohkem hõbedat või plaatinat. Ehk on tal kindel lemmikkivi, värv mida ta kannab? Kas talle meeldivad suuremad ehted või tagasihoidlikumad? Kas ta kannab rohkelt ehteid või on ta konservatiivsem?

Külastage juveelipoodi

Viige enda kallim juveelipoodi, aga teises kontekstis. Näiteks lähete kaubanduskeskusesse riideid, jalanõusi vaatama ning juveelipoest mõõda minnes lähete vaatama näiteks endale käekelli, samal ajal tehes märkmeid, mis ehetele Teie kallima tähelepanu langeb.

Personaliseeritud
kihlasõrmused

Ei leidnud sellist sõrmust nagu soovid? Pole probleemi - disainime Sulle täpselt sellise sõrmuse nagu soovid!

en_USEnglish
Everything about engagment rings: How to choose an engagement ring?

Product added to cart