E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

TERMS AND CONDITIONS

MATIGOLD delivers products 2-7 päeva jooksul* (v.a. punkt 4.4 puhul) Itella Estonia OÜ’le, kes viib tooted kliendi elukohajärgsesse postiasutusse. Tavapäraselt saadame tööpäevadel kauba within 24h jooksul Itella Estonia OÜ’le, pärast tellimuse laekumist.

1. Üldised tingimused.

1.1 Applicable to the legal relations between www.matigold.com customers (hereinafter referred to as the customer) and the owner of www.matigold.com  omaniku OÜ PC & Program (edaspidi MATIGOLD) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 MATIGOLD jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma eesmärgil (konkurentsivõimelisus, sortimendi täiendus).

1.3 MATIGOLD and the Customer will trade on the www.matigold.com kodulehel käesolevas dokumendis tehtud tingimustel. Tellimust vormistades ning makstes kinnitab klient, et on nõus müügitingimustega.

2. MATIGOLD prices.

2.1 MATIGOLD kodulehel toodete hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2 Delivery within Estonia is free of charge starting from 35 euro, välja arvatud juhul, kui toote “lisainfo” all ei ole märgitud teisiti!

2.3 MATIGOLD jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Enne hinna muudatuste jõustumist tehtud tellimustele kehtivad sel momendil kajastunud hinnad.

2.4 Transport prices. Teie kulul on toote kättesaamise transport kui tellimus on vähemalt 35 euro väärtuses. Kui summa on alla selle, siis peab klient saatmiskulu ise kandma. Eestisse paki saatmine: 3 EUR ; Soome: 14 EUR. Toote tagastamisel tagastab müüja kliendi poolt kauba kätte saamiseks tasutud postikulu.

3. Placing an order

3.1 Ostunimekiri luuakse hetkel, kui klient klikib nupule “Lisa korvi”. Mis ei kohusta klienti veel ostma.

3.2 The quantities of products in the shopping basket can be changed and removed if necessary.

3.3 The products in the shopping cart are available to other customers until the order is confirmed.

3.4 Tellimuse vormistamiseks klikib klient nupule “Vormista tellimus”

3.5 Seejärel sisestab klient enda andmed, kuhu tooted saadetakse ja valib makseviisi. Järgmisena vajutab klient nupule “Tellimuse ülevaade”, kus saab kontrollida sisestatud andmeid ja kauba eest tasuda, klikkides “Alusta maksmist / Kinnita tellimus”. Sellega loeb MATIGOLD müügilepingu sõlmituks.

3.6 Peale makse sooritamist läbi pangalingi, palume lasta ennast suunata “Tagasi kaupmehe juurde”

4. Product delivery.

4.1 Peale lepingu jõustumist punkt 3.5, toimetab MATIGOLD tooted, kuni 2 tööpäeva jooksul Itellale Estonia OÜ’le, kes edastab tellimuse kliendini valiku kohaselt. Tavapäraselt saadame tööpäevadel kauba within 24h .

4.2 Toodetele, millel on pikem tarneaeg, on vastav info juurde märgitud.

4.3 For goods not in stock, the ordering time toote lisainfos eraldi märgitud, millele lisandub tavapärane saatmise aeg.

4.4 Kõikide Saksamaa toodete (Saksamaa brändide abielusõrmused ja kihlasõrmused) tellimisaeg on 4-6 nädalat.

4.5 Kõik Saksamaa brändide tooted, mis on tellimisel, peab tulema tellimuse vormistamiseks MATIGOLD kauplusesse kohapeale.

5. Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine.

5.1 Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest makse sooritamist, kuid enne toodete postitamist, oma tellimus tühistada. Teavitada viivitamatult info@matigold.com vastavasisulises avalduses või antud lehel: https://matikuld.ee/et/kauba-tagastamine/. Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 5 tööpäeva jooksul peale avalduse laekumist.

5.2 Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

5.3 Kliendil ei ole taganemisõigust, kui tooted on graveeritud, kliendile kohandatud või mingil muul viisil muudetud. Ostja loobumisel tellimusest ettemaksu ei tagastata. Ostja nõustub, et temapoolsel tellimusest loobumisel on Müüjal õigus võõrandada toode kulude katteks ning Ostja ei oma sellest tulenevalt mingeid nõudeid Müüja vastu. Ostja on kohustatud hüvitama Müüjale kõik tellimusest loobumisega tekitatud kahjud.

5.4 Tagastamisele ei kuulu kulu Itella Estonia OÜ teenuste eest! Kuna saatmiskulu kannab MATIGOLD, siis tagastatava kauba kulu, kannab klient! Juhul, kui soovite tagastatavat kaupa vahetada mõne mu toote vastu, siis saatke meile vastava sisuga e-kiri aadressil info@matigold.com

Kauba tagasisaatmisel märkida “maksab saaja” (OÜ PC & Program), tagastamise kulu võtame tagastatavast summast maha!

(Näide: kui tellisite kaupa 1500.- eur. eest ja saadate kauba tagasi, siis tagastatakse Teile 1495.- eur.)

Et vältida kauba võimalikke vigastusi, palume kaup tagasi saata turvaümbrikus (võib kasutada sama ümbrikut, milles kaup on Teieni saadetud, kui võimalik). NB.! Tellimustingimused kehtivad ainult e-poest ostetud kaupadele!

5.5 Kui tagastatav kaup on viga saanud, kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab MATIGOLD endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

5.6 Kaup saata aadressile: Peterburi tee 2, Tallinn 11415 (saaja: OÜ PC & Program).

5.7 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese 1 aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

 

Pretensioonide esitamise kord: Vaata lähemalt

Privaatsuspoliitika: Vaata lähemalt

Kauba tagastamine: Vaata lähemalt

Solving arguments: Vaata lähemalt

 

en_USEnglish
Ordering terms

Product added to cart