E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Ehete ABC

Võtke ehted käest enne koduseid majapidamistöid, aiatöid ja sportimist, et hoida ära ehete kiiret kulumist ja määrdumist. Kindlasti tuleb seda teha kividega ehete puhul, kus kivid võivad puruneda või kinnitusest lahti tulla ja ära kaduda.

Kosmeetika pealepanekul ei tohiks kanda ehteid, sest see võib neid kahjustada.

Kullast ja hõbedast ehete ning teemanditega ehete puhastamiseks kasutage selleks toodetud spetsiaalseid Town Talk ehetepuhastusvahendeid, mida saate osta MATIGOLD kauplusest. Soovitame ehteid puhastada 1-2 korda kuus, et saaksite nautida ehete ja nende kivide õiget sära.

Kuna väärismetallid on pehmed, siis kandmisel nad kriimustuvad, tuhmuvad. Aegajalt tuleks neid kullassepa juures taastada, et saavutada esialgne sära.

Valget kulda ei ole olemas. Kollakas kuld kaetakse roodiumiga ja selle kulumisel tuleb välja kollaka kulla pind, mis tuleks aegajalt katta uuesti roodiumiga, et ehe oleks uuesti valge.

Ehetel olevad kivid peavad olema tugevalt ja kindlalt paigutatud, et kivid välja ei kukuks. Selleks kontrollige aegajalt kivide kinnitust ja kui kivid liiguvad kinnituse sees, siis tuleks kindlasti viia ehe kullassepa juurde kontrolli, et kinnitada kivid uuesti.

Hoidke ehteid teineteisest eraldi eemal ühtlasel tasapinnal MATIGOLD originaalpakendis või ehtelaekas, et ehted ei kriimustuks. Niimoodi hoiate ehteid korras ja uutena.

Hea teada

etEesti
Ehete hooldamise ABC

Toode ostukorvi lisatud