Kihlasõrmused

Lai valik kihlasõrmuseid

Kihlasõrmused igale maitsele! MATIGOLD pakub suures valikus erinevaid kihlasõrmuseid: väiksemate kividega kuni 1 kuni 2 karaadiste briljantidega sõrmuseid.

Välismaa brändid

Meil on esindatud mitmed Saksamaa kihlasõrmuste tippbrändid nagu Acredo, mis on tuntust kogunud enda paindliku kihlasõrmuste ja abielusõrmuste konfiguraatoriga ; Fischer enda huvitavate disainide ning karboonsõrmustega; “naturaalse” disaini poolest tuntud Breuning ning Rubin suurte kollektsioonide poolest. Lisaks on meie Itaalia brändil, Guerci Pallavidini-l, pakkuda laias valikus elegantse disainiga kihlasõrmuseid erinevatele maitsetele ja palju muud veel.

Kohapeal olemas

Kohapeal on saadaval meil koheselt suures valikus MATIGOLD ja Guerci Pallavidini kihlasõrmused. Need sõrmused on meil põhiliselt valmistatud nii Saksamaal kui ka Itaalias.

Telli enda disainiga kihlasõrmus

Ülejäänud brändide sõrmuseid peab tellima. Need sõrmused valmistatakse personaalselt Teile Saksamaa kullasseppade poolt enda meisterlikkuse ja täpsusega, mille ilu ärkab ellu kui sõrmuse sõrme panete. Nendel sõrmustel saate valida teemandi suurust, kuju ning kuidas ta on sõrmusele paigaldatud. Kõik Saksamaalt tellitud kihlasõrmused jõuavad Teieni 4-5 nädalat jooksul pärast tellimist.

Näitan tulemusi 1–12, kokku 380 tulemust

etEesti