DIORE kihlasõrmused

Näitan tulemusi 1–12, kokku 339 tulemust

Lai valik kihlasõrmuseid
Kihlasõrmused igale maitsele! MATIGOLD pakub suures valikus erinevaid kihlasõrmuseid: väiksemate kividega kuni 1 kuni 2 karaadiste briljantidega sõrmuseid.

Välismaa brändid
Meil on esindatud mitmed Saksamaa kihlasõrmuste tippbrändid nagu Acredo, mis on tuntust kogunud enda paindliku kihlasõrmuste ja abielusõrmuste konfiguraatoriga ; Fischer enda huvitavate disainide ning karboonsõrmustega; “naturaalse” disaini poolest tuntud Breuning ning Rubin suurte kollektsioonide poolest.

Kohapeal olemas
Kohapeal on saadaval meil koheselt suures valikus MATIGOLD kihlasõrmused. Need sõrmused on meil põhiliselt valmistatud nii Saksamaal kui ka Itaalias.

Telli enda disainiga kihlasõrmus
Ülejäänud brändide sõrmuseid peab tellima. Need sõrmused valmistatakse personaalselt Teile Saksamaa kullasseppade poolt enda meisterlikkuse ja täpsusega, mille ilu ärkab ellu kui sõrmuse sõrme panete. Nendel sõrmustel saate valida teemandi suurust, kuju ning kuidas ta on sõrmusele paigaldatud. Kõik Saksamaalt tellitud kihlasõrmused jõuavad Teieni 4-5 nädalat jooksul pärast tellimist.

Kihlasõrmuste hooldamine
Kuna kihlasõrmus on pidevalt sõrmes, peaks seda regulaarselt puhastama. Ilma pesemata sõrmusel kivi tuhmisub, kuna igapäevaelust meigid, kreemid kogunevad sõrmusel kivi taha mustusena ning valgus ei peegeldu kivist enam läbi, kuna kivi mustus blokeerib valguse liikumist sõrmusel oleval kivitahkudel. Selleks soovitame Town Talk ehete pesuvahendeid, millega saate taastada ehete läike ja sära ning pärast kihlasõrmuse pesemist soovitame samuti ka ehted poleerimislapiga üle käia, et anda neile viimane lihv.

Kihlasõrmuste hoiustamine
Kindlasti soovitame enne füüsilist tööd kihlasõrmused ning ka teised sõrmused sõrmest ära võtta. Eriti majapidamistööde ajal, kui käsitletakse erinevaid kemikaale. Väiksemate kivide puhul peab ettevaatlikum olema, kuna kivi kinnitus on proportsionaalselt ka väiksem, mistõttu spordis, näiteks võrkpalli mängides võib pidevalt lööki saades sõrmusel kivi ära tulla.

etEesti
Kullast sõrmus teemantiga 0,77 ct. Kood: 84am

Toode ostukorvi lisatud