E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Kuldsõrmused

Näitan tulemusi 1–12, kokku 464 tulemust

Sõrmused

MATIGOLD kaupluses on valikus üle 2000 erineva sõrmustemudeli. Meie sõrmused on saadaval teemandite, vääriskivide, poolvääriskivide, pärlite, tsirkoonide ja ilma kivideta.

Sõrmused pärinevad meil põhiliselt Eesti, Saksa ja Itaalia meistritelt.

Abielu- ja kihlasõrmused

Acredo abielu– ja kihlasõrmused on suurepärased enda disianivabaduse poolest. Te saate muuta igat detaili sõrmuste peal kasutades acredo sõrmustekonfiguraatorit. Kuigi acredo sõrmused on põhiliselt kihla- ja abielusõrmustena reklaamitud, on nende sõrmuste konfiguraatoriga võimalik luua igasuseid muid huvitavaid sõrmuseid.

Disainimisvõimalused

Te saate abielusõrmuste puhul igat detaili muuta. Te saate muuta sõrmuste suurust, laiust, paksust, värvust, kivide suurust, kivide asetust ning palju muudki veel. Mõned otsused on kerged, teised jällegi raskemad, koos aga leiame Teile kõige sobilikuma lahenduse.

Fischer

Fischer eksootiliste karboonsõrmustega ühendatakse valge, kollane, roosa kuld ning tähistatakse elu ennast. Fischer on üks esifirmadest laulatussõrmuste maailmas Saksamaalt. Fischer on tuntud enda äärmiselt kõrge kvaliteedi ja ilusate sõrmuste disainide poolest.

Rubin

Rubin-i unikaalne sümbol armastusest saadab teid teekonnale kui paarina. Rubini töökoda, koos peakontoriga Hesse’s Pohlheimis, on abielusõrmuste tootjatena tuntuks saanud väga lühikese ajaga. Rubini sõrmused on valmistatud eksklusiivset, mitmekesist disaini ning kvaliteeti silmas pidades.

Sõrmuste hooldamine

Kuna ehetest sõrmus on just see ehe, mis puutub kõige rohkem kokku igasuguste pindadega, kreemide ja teiste kemikaalidega, siis soovitame sõrmuseid vähemalt korra kuus pesta, kasutades selleks Town Talk pesuvahendeid ja poleerimislappe. Niimoodi säilitade enda sõrmustel metalli läiget kui ka kivi hoiate kive säravana. Kivid tuhmuvad üle aja sõrmustel tavaliselt, kuna sõrmust ennast ei ole pestud, ning kivi taha on kogunenud kõik mustus. Kuna kivi taha kogunenud mustus blokeerib valguse läbimist teemandi kivitahkudest, siis võibki kivi välja näha täiesti tuhmina. Seetõttu ongi tähtis enda ehteid vähemalt kord kuus hooldada ja puhastada.

Sõrmuste hoiustamine

Sõrmused, nagu kõik ehted, soovitame õhtuks ära võtta ning asetada kas ehetelaekasse või originaalsesse pakendisse, teistest ehetest eemal, et hoida ehteid kriimustumast.

etEesti
Teemantiga kihlasõrmus kullast 0,80 ct. Kood: RX3105-W-0,80

Toode ostukorvi lisatud