E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Kuldkõrvarõngad

Näitan tulemusi 1–12, kokku 701 tulemust

Kuldkõrvarõngad

Värviliste vääriskividega kuldkõrvarõngadPoolvääriskividega kuldkõrvarõngadTeemantidega kuldkõrvarõngadPärlitega kuldkõrvarõngadTsirkoonidega kuldkõrvarõngadIlma kivideta kuldkõrvarõngad

MATIGOLD kaupluses on meil valikus pakkuda igale maitsele nii suuri ja väikeseid kui ka tagasihoidlikuid ning esiletulevaid kuldkõrvarõngaid.

Valmistatud Eesti ja Itaalia meistrite poolt

MATIGOLD kuldkõrvarõngad on valmistatud nii Eesti kui ka Itaalia meistrite osavuse ja täpsusega. Kõrvarõngastel olevad kivid on hoolikalt valitud, et luua ideaalne sünergia kulla ning kivi vahel, mis looks kõrvarõngastes unikaalse sära, tuues Teie silmad ning ilusa näoilme esile, lummates kõiki Teie ümber.

Kõrvarõngaste lukustused

Kõrvarõngaid on meil erinevate kinnituste/lukkudega. Põhiliselt on meil inglise lukuga, aga esineb veel kruviga, oomega lukuga ja veel mitmete teistega.

Kõrvarõngastel olevad kivid

MATIGOLD pakub kõrvarõngaid kollasest ja/või valgest kullast teemandite, vääriskivide, poolvääriskivide, pärlite ja tsirkoonidega.

Kuldkõrvarõngad teemanditega

Kõrvarõngaid on meil suures valikus teemanditega nii valgest kui ka kollasest kullast igale maitsele ja erinevatele stiilidele.

Kuldkõrvarõngaid pärlitega

Kõrvarõngaid on meil olemas ka magevee ja tehispärlitega. Enamus pärlitega kõrvarõngaid on meil kollasest kullast, aga lisaks on pakkuda ka valgest kullast kõrvarõngaid.

Kõrvarõngaste hooldamine

Kuldkõrvarõngaid soovitame kuus vähemalt korra või kaks pesta ehete puhastusvahendiga. Soovitame Town Talk ehete puhastusvahendit ning poleerimislappi, et hoida kõrvarõngaid läikivana ning kive kõrvarõngastel säravatena.

Pärlitega kõrvarõngad nõuavad eraldi hooldamist. Pärleid peab kohe puhastama, kui see puutub kokku igasuguste kemikaalidega, samuti higistades võivad pärlid kannatada saada. Seetõttu soovitame pärlitega ehted peale panna alles pärast meigi ja kreemide peale panekut. Pärlite jaoks on meil eraldi Town Talk pärlite hoolduskomplekt, millega saate hooldada ja säilitada pärlite ilu.

Kõrvarõngaste hoiustamine

Kõrvarõngad soovitame enne magamaminekut ära võtta ning asetada kas ehete laekasse või originaalpakendisse. Tähtis on kõrvarõngad eraldi asetada teistest ehetest, et hoida kõrvarõngaid kriimustumast. Kuna kuld, nagu kõik väärismetallid, on pehme materjal, siis peab seda ka vastavalt hoidma, et säilitada ehetel pikaaegne läige.

etEesti
Kullast kõrvarõngad teemantide ja smaragdidega Kood: 27m

Toode ostukorvi lisatud