E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Kullast ripatsid

Näitan tulemusi 1–12, kokku 446 tulemust

Ripatsid
MATIGOLD ripatsid on meil valge ja kollase kullaga, ilma kivideta, teemanditega, vääriskividega, poolvääriskividega ja tsirkoonidega.

Ripatsite puhastamine, hooldamine
Kõiki ehteid tuleb poleerida uue, puhta lapiga, sest vana võib sisaldada väikseid mustusetükke, mis võivad juveele kriimustada. Vahetades poleerimislappi tähendab see Teile märkimisväärselt väiksemaid kulutusi kui lasta oma juveelid professionaalselt üle poleerida, hooldada.

Kandke ripatsit nii tihti kui võimalik. Ripatsid, kui ka teised ehted, võivad luku taga hoituna oma sära aja jooksul ära kaotada. Ehte kandmine aitab hoida ehetel oma läiget ning regulaarne kasutamine aitab neid hoida säravana!

Ripatsite puhastamiseks soovitame Town Talk ehete puhastusvahendit ning poleerimislappi, millega saate ehted taas läikima ja särama lüüa.

Ripatsite hoiustamine
Ripatsite hoiustamisel, nii nagu iga ehte puhul, on tähtis neid teistest ehetest eemal hoida. Teiste ehete, kividega kokkupuutel võivad ehted kriimustuda. Soovitame hoida kõiki ehteid eraldi, kas ehetelaekas või nende originaalpakendis.

etEesti
Kullast ripats teemantidega 0,50 ct. Kood: 124hka

Toode ostukorvi lisatud