E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Kuldehted

Näitan tulemusi 1–12, kokku 1879 tulemust

MATIGOLD kuldehted

MATIGOLD kullast ehted, kuldehted on valmistatud hoolikuse ja täpsusega. Meil on kuldehetest pakkuda üle 2000 erineva sõrmuste mudeli, mille vahel saate valida ning laias valikus kõrvarõngaid, ripatseid, prosse, kaelakeesid, kaelakette, käekette ja nabarõngaid.

Loodud pühendumuse ja hoolivusega

MATIGOLD kullast ehted on loodud Eesti meistrite pühendumuse ja hoolivusega ning tänapäevalgi on Eesti meistrite klassikalised abielusõrmused populaarne valik eestlaste seas.
Lisaks MATIGOLD enda ehetele on meil pakkuda Saksamaa ja Itaalia meistrite ehteid.

Kuldehete hooldamine

Kõik kuldehted nõuavad regulaarset hoolitsemist, mistõttu soovitame kasutada TOWN TALK kuldehete puhastusvahendeid. Niimoodi säravad Teil kullast ehted kauem ning nende eluiga pikeneb. Kuldehete eest hoolitsemine ei piirdu aga ainult puhastamisega. Kuldehteid soovitame enne igasugust füüsilist tööd (nt majapidamistööd või sporti tehes) ära võtta. Igasugused põrutused ja kokkupuuted tahkemate pindadega võib põhjustada Teie ehetele nii mõlke kui ka kriime, kui ei olda ettevaatlikud. Kuld on pehme materjal ning seda arvestades, peame olema tähelepanelikud, kuidas me enda ehteid kohtleme.

etEesti
Teemantiga kihlasõrmus kullast 0,80 ct. Kood: RX3105-W-0,80

Toode ostukorvi lisatud