Breuning

Näitan tulemusi 1–12, kokku 73 tulemust

Breuning hõbeehted
Breuning hõbeehted on kõik 925% prooviga ning kõrgkvaliteedilise roodiumikattega. Breuning hõbedast ehteid on meil teemandite, valgete safiiride ning teiste värviliste kividega, et luua värvikat, aga elegantset disaini, mida sobib kanda igapäevaselt. Samuti pakub Breuning hõbeehted kaetud roosa või kollase kullaga, et tuua huvitavat kontrasti ehtele sisse ja luua midagi unikaalset aga samas tagasihoidlikku.
Lähete pidulikule sündmusele või saate lihtsalt sõbrannadega kokku?Breuning-l on pakkuda igaks olukorraks midagi elegantset ja pilkupüüdvat oma suurest kollektsioonist.
Brändina kirjeldab Breuning ennast kui audentse, modernse juveelehete tootjana. Iga ehe räägib oma lugu entusiastlikust ja väga dünaamilisest elustiilist.
Esimene grupp “Pure Elegance” on mõeldud naistele, kellel on kiire elu, aga kes tahavad näidata maailmale, et neil on moodne ja elegantne maitse.
“Pure Fashion” ehted on Breuning hõbedast ehted on kõik 925% prooviga ning kõrgkvaliteedilise roodiumikattega. Breuning hõbedast ehteid on meil teemandite, valgete safiiride ning teiste värviliste kividega. Selleks et luua värvikat, aga elegantset disaini, mida sobib kanda igapäevaselt

etEesti