E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Kullast kaelaketid

Näitan tulemusi 1–12, kokku 52 tulemust

Kaelaketid

MATIGOLD kaelaketid on valmistatud 585 prooviga (14k) kullast meistrite käe all hoolikuse ja täpsusega. Kaelakette on meil valikus erinevate suurustega. Valikust leiate klassikalisi ankrukette, bismark kette ning ka erilisema disainiga kaelakette. Valikus on üle 60 erineva kaelaketimudeli.

Erinevad pikkused

Kaelakette on meil valikus üldiselt vastavates suurustes: 38 cm, 42 cm, 45 cm, 50 cm ja 60 cm.

Kaelakette erinevat värvi kuldadest

Kaelaketid on meil erinevat värvi kuldadest nagu valgste, punasest, roosast ja kollasest kullast.

Kaelakettide hooldamine Town Talk ehete pesuvahenditega

Kaelakeed ja -ketid nagu igausugused ehted vajavad hooldamist, et tagada nende kauaaegne sära ja ilu. Kõrvarõngaste klambrid, liblikkinnitused ning käevõrude, kaelakeede ja kaelakettide klambrid on tegelikult vedrud ja võivad aeg-ajalt vajada korrigeerimist, et tagada nende laitmatu seisukord.
Kuldehetele tulevad kriimud väga kergelt, alati on mõistlik väärtesemed üksteisest lahus hoida, pakkides need eraldi pehmesse paberisse, vatti.

Kaelakettide hooldamine

Kõik ehted kahjuks määrduvad, kaasaarvatud kaelaketid, ja lähevad mustaks täpselt nagu riided mida kannate. Sellepärast on tähtis oma ehete eest hoolt kanda ning neid regulaarselt pesta, et hoida neid uute ja ilusatena. Kuld ja hõbe kaelakettidele on meil olemas eraldi pesemisvahendid ja poleerimislapid, mis tagavad Teie ehetele kestva sära ja ilu, kui hooldate oma ehteid iga kuu või paari tagant.

Kaelakettide hoiustamine

Kaelaketi soovitame õhtuks enna magamaminekut kaelast ära võtta. Teatud kaelakettidel võib tekkida murdumispunkt ketil ning selleks, et seda vältida, soovitame kaelaketi õhtuks panna kas ehetelaekasse või originaalpakendisse. Kindlasti peaks iga kaelakett olema eraldatud teistest kettidest ja ehetest, et hoida neid kriimustumast. Õieti hoiustades säilib ehetel läige ning pealolevad kivid säravad kui uued.

etEesti
Kullast kaelakett Kood: 110im

Toode ostukorvi lisatud