E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Hõbedast ehted

Näitan tulemusi 1–12, kokku 123 tulemust

Hõbedast ehted
MATIGOLD hõbedast ehted (hõbeehted) brändilt Breuning ja BellaGioia on mõeldud nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikumateks sündmusteks.

Breuning hõbeehted
Saksmaa bränd Breuning, kes on tuntud abielusõrmuste tootja Saksamaal, pakub moodsaid hõbedast ehteid igasugusteks sündmusteks: kas lähete pidulikule sündmustele või saate lihtsalt sõbrannadega kokku, Breuning-l on pakkuda igaks juhuks midagi elegantset ja pilkupüüdvat.

BellaGioia hõbeehted
Itaalia brändi BellaGioia hõbedast ehted on mõeldud spetsiaalselt pidulikeks sündmusteks. BellaGioia ehted on kaetud spetsiaalsete kividega, mida tuntakse Gioilaite nime all. Need kivid on naturaalsete kivide replikaadid, jäljendades naturaalsete kivide loomulikku imperfektsust sulgemite näol ning kivid säravad justkui oleks tegemist naturaalse vääriskiviga.

MATIGOLD-il on pakkuda hõbedaist ehteid igale maitsele: soovite midagi igapäevast kanda – vaadake Breuning ehete kollektsiooni; minek pidulikule sündmusele – BellaGioia ehted Giolaite kividega on just Teie jaoks mõeldud!

Hõbedast ehete hooldamine
Hõbedast ehete puhastamiseks on meil eraldi Town Talk hõbeda puhastusvahend ning hõbeda poleerimislapp. Hõbedast ehted, eriti antiik hõbeehted, kus oksüüdikiht on justkui üks osa ehte disainist, mitte kasutada puhastusvahendeid – tulemuseks on küll ilus ja puhas ehe, aga see võtab oksüüdikihi maha. Oksüüdikiht tekib hõbeehetel kui musta kihina ehte pinnapeale, mis jätab ehtest määrdunud mulje, aga antiik hõbeehetel võib oksüüdi teinekord olla kasutatud kui disainielemendina ehtel, mille äravõtmisel ehte välimus, olemus muutub täielikult.

Hõbedast ehted nõuavad rohkem hooldamist kui kullast ehted. Seda seetõttu kuna hõbedal tekib oksüüdikiht peale, mis võib jätta ehtest määrdunud mulje (v.a. hõbe antiikehete puhul, kus oksüüdikiht võib isegi olla üks disainielemendist). Hõbedast ehteid soovitame vähemalt 2 korda kuus puhastada, et hoida hõbeda pind läikiva ja puhtana.

Hõbeda hoiustamine

Hõbedast ehteid soovitame hoiustada kas ehetelaekasse või nende originaalpakendisse, et aeglustada oksüüdikihi tekkimist hõbeda pinnal. Kindlasti tuleks hõbedast ehteid, nagu kõik ehteid, teineteisest eraldi hoiustada, et ehted ei kriimustuks.

etEesti
Hõbedast kõrvarõngad Kood: OR5408 RO/DD

Toode ostukorvi lisatud