Hõbedast ehted

Hõbedast ehted

MATIGOLD hõbedast ehted (hõbeehted) brändilt Breuning ja BellaGioia on mõeldud nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikumateks sündmusteks.

Breuning hõbeehted

Saksmaa bränd Breuning, kes on tuntud abielusõrmuste tootja Saksamaal, pakub moodsaid hõbedaist ehteid igasugusteks sündmusteks: kas lähete pidulikule sündmustele või saate lihtsalt sõbrannadega kokku, Breuning-l on pakkuda igaks juhuks midagi elegantset ja pilkupüüdvat.

BellaGioia hõbeehted

Itaalia brändi BellaGioia hõbedast ehted on mõeldud spetsiaalselt pidulikeks sündmusteks. BellaGioia ehted on kaetud spetsiaalsete kividega, mida tuntakse Gioilaite nime all. Need kivid on naturaalsete kivide replikaadid, jäljendades naturaalsete kivide loomulikku imperfektsust sulgemite näol ning kivid säravad justkui oleks tegemist naturaalse vääriskiviga.

MATIGOLD-il on pakkuda hõbedaist ehteid igale maitsele: soovite midagi igapäevast kanda – vaadake Breuning ehete kollektsiooni; minek pidulikule sündmusele – BellaGioia ehted Giolaite kividega on just Teie jaoks mõeldud!

Kui Teil on küsimusi seoses BellaGioia või Breuning hõbedast ehetega, siis võtke meiega ühendust ja aitame Teid suurima hea meelega Teie küsimustega. Helistage meile telefonil: 6566516 või saatke e-mail: info@matigold.com

Näitan tulemusi 1–12, kokku 212 tulemust

etEesti