E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Ehted

Näitan tulemusi 1–12, kokku 2221 tulemust

Ehted igale maitsele! MATIGOLD pakub põhiliselt Eestis, Itaalias ja Saksamaal valmistatud ehteid. Kullast juveelehted on meil üldiselt 585% prooviga ning hõbedast 925% prooviga

Kullast ehteid
Kullast ehted on meil põhiliselt 585% prooviga. Kullast ehteid leiate meil tsirkoonide, pärlite, teemandite ning pool- ja vääriskividega (topaas, ametüst, akvamariin, rubiin, smarakt, safiir, mäekristall).
Saksamaa brändide kullast sõrmuseid on võimalik ümber kujundada. Saate muuta sõrmuste laiust, paksust, profiili, pinnatöötlust ning kullaproovi ning saate lisaks valida teemandi suurust, kuju ning paigutust sõrmusel.

Hõbedast ehteid
Hõbedast ehted on meil toodetud põhiliselt Saksamaal, Itaalias kui ka Eestis. Hõbedast ehteid on üldiselt 950% prooviga. Hõbedast ehete brändid on meil Itaalia bränd BellaGioia – Argento Italiano, Saksamaa brändid Breuning ja Viventy. Breuning on tuntud eelnevalt küll abielusõrmuste maailmas, aga viimaste aastatega on ta tõestanud ennast hõbedast moeehete maailmas ning tulemuseks on kaasaegsed ehted igapäevaseks kandmiseks. BellaGioia hõbedast ehteid sobib aga kanda ka pidulikeimal sündmustel. Giolaite kivi suudab suurepäraselt jäljendada naturaalset kivi, pannes ka kogenenumatki gemmoloogi uurima, kas tegemist on ikka naturaalse või jäljendkiviga.

etEesti
Teemantiga kihlasõrmus kullast 0,80 ct. Kood: RX3105-W-0,80

Toode ostukorvi lisatud