Kullast ehted

MATIGOLD kullast ehted

MATIGOLD kullast ehted on valmistatud hoolikuse ja täpsusega. Meil on kuldehetest pakkuda üle 2000 erineva sõrmuste mudeli mille vahel saate valida ning laias valikus kõrvarõngaid, ripatseid, prosse, kaelakeesid, kaelakette, käekette ja nabarõngaid.

Loodud pühendumuse ja hoolivusega

MATIGOLD ehted on loodud Eesti meistrite pühendumuse ja hoolivusega ning tänapäevalgi on Eesti meistrite klassikalised abielusõrmused populaarne valik eestlaste seas.

Lisaks MATIGOLD enda ehetele on meil pakkuda modernse disainiga Guerci Pallavidini ja Breuningu kevadisi, suviseid kõrvarõngaid, ripatseid, mis lööb nende kandja silmad särama ning võimendab tema ilu.

Kuldehete hooldamine

Kõik kuldehted nõuavad regulaarset hoolitsemist, mistõttu soovitame kasutada TOWNTALK kuldehete puhastusvahendeid. Niimoodi säravad Teil ehted kauem ning nende eluiga pikeneb. Kuldehete eest hoolitsemine ei piirdu aga ainult puhastamisega. Kuldehteid soovitame enne igasugust füüsilist tööd (nt majapidamistööd või sporti tehes) ära võtta. Igasugused põrutused ja kokkupuuted tahkemate pindadega võib põhjustada Teie ehetele nii mölke kui ka kriime, kui ei olda ettevaatlikud. Kuld on pehme materjal ning seda arvestades, peame olema tähelepanelikud, kuidas me enda ehteid kohtleme.

Näitan tulemusi 1–12, kokku 1605 tulemust

etEesti