Kõrvarõngad

Kõrvarõngaste valik
Kõrvarõngad
MATIGOLD kaupluses on meil valikus pakkuda igale maitsele nii suuri ja väikeseid kui ka tagasihoidlikuid ning esiletulevaid kõrvarõngaid.

Valmistatud Eesti ja Itaalia meistrite poolt
MATIGOLD kõrvarõngad on valmistatud nii Eesti kui ka Itaalia meistrite osavuse ja täpsusega. Kõrvarõngastel olevad kivid on hoolikalt valitud, et luua ideaalne sünergia kulla ning kivi vahel, mis looks kõrvarõngastes unikaalse sära, tuues Teie silmad ning ilusa näoilme esile, lummates kõiki Teie ümber.

Kõrvarõngaste lukustused
Kõrvarõngaid on meil erinevate kinnituste/lukkudega. Põhiliselt on meil inglise lukuga, aga esineb veel kruviga, oomega lukuga ja veel mitmete teistega.

Kõrvarõngastel olevad kivid
MATIGOLD pakub kõrvarõngaid kollasest ja/või valgest kullast teemandite, vääriskivide, poolvääriskivide, pärlite ja tsirkoonidega.

Kõrvarõngad teemanditega
Kõrvarõngaid on meil suures valikus teemanditega nii valgest kui ka kollasest kullast igale maitsele ja erinevatele stiilidele.

Kõrvarõngaid pärlitega
Kõrvarõngaid on meil olemas ka magevee ja tehispärlitega. Enamus pärlitega kõrvarõngaid on meil kollasest kullast, aga lisaks on pakkuda ka valgest kullast kõrvarõngaid.

Näitan tulemusi 1–12, kokku 449 tulemust

etEesti