Meeste ehted

Näitan tulemusi 1–12, kokku 48 tulemust

Meeste ehted valgest, kollasest, roosast ja punasest kullast. MATIGOLD pakub lipsunõeli, klotsereid , mansetinööpe, kaelakette ja käekette.

Klotserid
Klotsereid on meil pakkuda lasuriidi, teemandi ja oonüksiga ning ka ilma kivideta, kullast 585% prooviga.

Mansetinööbid
Mansetinööpe (meeste ehted) on meil kullast 585% prooviga, teemandiga, oonüksiga või ilma kivita.

Kaelaketid
Kaelakette meestele (meeste ehted) on meil erinevat värvi kullast pakkuda: alates valgest ja kollasest kullast lõpetades punase kullaga bismark ketid. Kette on meil samuti saadaval erinevates pikkustes sõltuvalt mudelile: 45 cm,  50 cm, 55 cm, 60 cm ning mõningate mudelite puhul isegi 70 cm.

Käeketid
Käekette on meil pakkuda erinvates värvides – valgest, kollasest kui ka punasest kullast pikkustega: 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm sõltuvalt mudelist.

Meeste ehted – hooldamine
Nii kuld kui ka hõbedast ehetele on meil pakkuda eraldi poleerimislappe kui ka ehete pesemisvahendeid, mis löövad Teie ehted jälle särama nagu esimesel päeval. Soovitame Town Talk ehetepuhastuvahendit, et tuua oma ehete metalli pinnale algne läige ning ehtel olevatele kividele sära. Meie müüjatelt saate nõuandeid, kuidas enda ehteid hooldada ning mis vahendid on Teie ehetele kõige paremad.

Meeste ehted – hoiustamine
Kindlasti soovitame klotserid, sõrmused käest võtta enne trenni tegemist, rasket füüsilist tööd, et hoida sõrmuseid teiste pindadega kokkupuutudes kriimustumast. Samuti soovitame keti kaelast, käelt ära võtta, enne trenni minekut, rasket füüsilist tööd, et hoida neid läikivana – sest nagu riided, määrduvad ka ehted – vastasel juhul peate lihtsalt rohkem ehteid pesema. Ehteid hoiustades on tähtis, et kõik ehted on teineteisest eraldi, et hoida neid kriimustumast. Ketid laotada sirgelt tasasele pinnale, et vältida murdepunkti (sõltub ketitüübist) ja et ketil ei tekiks sõlme.

etEesti