E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Käevõrud

Näitan ainukest tulemust

Hõbedast käevõrud + Swarovski kristall
Hõbedast käevõrud.
MATIGOLD-is pakume põhiliselt Teile Eesti meistrite hõbedast käevõrusi ja tuntud Saksamaa brändide Breuning ja Viventy eksklusiivseid hõbedast käevõrusi. Lisaks leiate meilt Poola brändi Spark hõbedast ehteid Swarovski kristallidega.
Breuning hõbedast käevõrud on meil üleni hõbedast, aga on võimalik saada ka üle kullatud (roosa või kollase kullaga) hõbedast käevõrusi. Käevõrusid on Breuning-l pakkuda igale maitsele: kas otsite midagi pidulikumat, millega saate teisi jalust rabada pidulikudel sündmustel või otsite midagi igapäevaseks kandmiseks, mis oleks natukene tagasihoidlikum, aga siiski moodne ja luksuslik – Breuning on pakkuda kõigile midagi.
Spark ehted Swarovski kristallidega on midagi eksklusiivset ja põnevat modernsele naisterahvale, kes tahab oma riietuse ja stiiliga teistest eristuda. Noor, lummuav ja jalustrabav – Spark ehted on disainitud naistele, kes soovivad enda garderoobi midagi huvitavat lisada.
Viventy hõbedast ehted on eksklusiivsed Saksa brändi ehted. Viventy ehteid on meil tsirkoonide kui ka Swarovski kristallidega. Modernsed, julged ning vapustavad Viventy ehted (Sterling Silver 925%) on justkui loodud moodsale naisterahvale”

etEesti
Hõbedast käekett Swarovski® kristallidega Kood: BROLO1122SS29GS

Toode ostukorvi lisatud