E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Kõrvarõngad

Näitan tulemusi 1–12, kokku 34 tulemust

Kõrvarõngad hõbedast
Kõrvarõngad hõbedast
MATIGOLD kaupluses on meil valikus pakkuda igale maitsele nii suuri ja väikeseid kui ka tagasihoidlikuid ning esiletulevaid kõrvarõngaid hõbedast.

Valmistatud Eesti ja Itaalia meistrite poolt
MATIGOLD ehted on valmistatud nii Eesti kui ka Itaalia meistrite osavuse ja täpsusega. Kõrvarõngastel olevad kivid on hoolikalt valitud, et luua ideaalne sünergia kulla ning kivi vahel, mis looks kõrvarõngastes unikaalse sära, tuues Teie silmad ning ilusa näoilme esile, lummates kõiki Teie ümber.

Kõrvarõngaste lukustused
Kõrvarõngad hõbedast on meil erinevate kinnituste/lukkudega. Põhiliselt on meil inglise lukuga, aga esineb veel kruviga, oomega lukuga ja veel mitmete teistega.

Kõrvarõngastel olevad kivid
MATIGOLD pakub kõrvarõngaid kollasest ja/või valgest kullast teemandite, vääriskivide, poolvääriskivide, pärlite ja tsirkoonidega.

Kõrvarõngad teemanditega
Kõrvarõngaid on meil suures valikus teemanditega nii valgest kui ka kollasest kullast igale maitsele ja erinevatele stiilidele.

Kõrvarõngaid pärlitega
Kõrvarõngad on meil olemas ka magevee ja tehispärlitega. Enamus pärlitega kõrvarõngaid on meil kollasest kullast, aga lisaks on pakkuda ka valgest kullast kõrvarõngaid.

etEesti
Viventy hõbedast kõrvarõngad Kood: 782814

Toode ostukorvi lisatud