E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Kollasest kullast

Näitan tulemusi 1–12, kokku 163 tulemust

Kollasest kullast kihlasõrmused
Kollasest kullast kihlasõrmused
MATIGOLD valikus on üle 300 erineva kollasest kullast kihlasõrmuste mudeli mille vahel saate valida. Kui see jääb väheseks, on võimalik disainida ka enda kihlasõrmus ise.

Kihlasõrmuste disainimine
Kihlasõrmuste disainimine võib kõlada küll suure ettevõtmisena, eriti kui pole varem kokkupuudet olnud antud valdkonnaga, aga meie teenindajad juhatavad Teid läbi sellest kõigest ilma vähese vaevata.
Kihlasõrmuste disaineril / konfiguraatoril näete sõrmuse disaini ekraanil, mida on võimalik muuta. Te näete igat muudatust ekraanil ning samuti näete, kuidas hind ka iga muudatusega muutub. Kollasest kullast kihlasõrmused

Kihlasõrmuste kvaliteet
MATIGOLD pakub kihlasõrmuseid, mis on 585% või üle selle, mitte kunagi alla 585% proovi. Kõik teemandid, mis meie kihlasõrmustel on, on H/SI (H – värvitu ; SI – väiksesed sulgemid, mida näete 10x mikroskoobiga) kvaliteediga vähemalt. Valgest kullast kihlasõrmused on kaetud roodiumiga (roodium on kallim materjal kui kuld).

Kihlasõrmuste hooldamine
Kihlasõrmuseid nagu igasugused ehted nõuavad hooldamist, et tagada nende pikaaegne sära ja kestev ilu. Kollasest kullast kihlasõrmused . Soovitatav on kord iga kuu või kahe tagant puhastada enda ehteid selleks mõeldud pesemisvahendite ja poleerimislapiga.

etEesti
Kullast sõrmus teemantidega 1,00 ct. Kood: 33ha-rb4716

Toode ostukorvi lisatud