E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Teemantidega

Näitan tulemusi 1–12, kokku 151 tulemust

Kõrvarõngad teemantidega
Kõrvarõngad teemantidega on meil nii kollasest kui ka valgest kullast 585% prooviga. Teemandid hakkavad 0,10 ct. ja lõpetavad 1,00 ct. juures.
Kõrvarõngast lukustused
Kõrvarõngaid on meil erinevate lukustustega. Põhilised lukustused on meil inglise, oomega lukk ning kõrvarõngad, mis kõrva peale käivad, need käivad meil tavaliselt kruvidega.
Kõrvarõngaste hooldamine
Kõrvarõngaid nagu igasuguseid ehteid peab hooldama ja puhastama vähemalt iga kuu või kahe tagant (sõltuvalt, kui tihti kannate ehteid). Kulla ja hõbeda jaoks on meil eraldi puhastusvahendid olemas koos poolerimislappidega. Town Talk on spetsialiseerunud hõbe ja kuldehete puhastusvahenditele ja poleerimislappidele ning on aastatega nii palju populaarsust kogunud, et isegi Inglise kuninganna ehteid puhastatakse nendega. Seega Town Talk puhastusvahenditega on teil kuninglik garantii, et Teie ehted löövad särama pärast Town Talk vahendite kasutamist.

Kui Teie kõrvarõngaste kinnitused on kannatada saanud, et Teie kõrvarõngad ei lukustu nii hästi kui varem, siis oma klientidele anname nõuandeid, kuidas kõrvarõngaste lukkusi hoida, aitame korda teha (kui meil ostetud).

etEesti
Kullast kõrvarõngad teemantidega 1,00 ct. Kood: 112hka

Toode ostukorvi lisatud