E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Laboris kasvatatud teemantidega

Näitan tulemusi 1–12, kokku 18 tulemust

Avastage laboris kasvatatud teemantidega sõrmuste särav ilu ja kvaliteet. Meie laboris kasvatatud teemantsõrmuste valik on valmistatud kõige kaasaegsema tehnoloogia abil, mis tagab säästva, konfliktivaba ja taskukohase alternatiivi looduslikele teemantidele. Tutvuge meie valikuga ja leidke sobiv laboris kasvatatud teemantsõrmus, mida kanda ja aardeks pidada terveks eluks.

Valige erinevate stiilide vahel ja leidke täiuslik sõrmus, mis väljendab Teie armastust ja pühendumust. Laboris kasvatatud teemantsõrmused on mitte ainult hingematvalt kaunid nagu looduslike teemantidega sõrmused, vaid ka keskkonnasõbralikum alternatiiv looduslikule teemandile.

Laboris kasvatatud teemantid on loodud kontrollitud keskkonnas, kasutades edasijõudnud tehnoloogiat, ning on keemiliselt ja optiliselt identset looduslike teemantidega. See tähendab, et neil on sama sära, selgus ja vastupidavus kui kaevandatud teemantidel, ning tulevad kaasa koos sertifikaadiga, täpselt nagu looduslik teemant. Lisaks on laboris kasvatatud teemandid sageli ka kaevandatud teemantidest taskukohasemad, nii et saate oma eelarvega suurema ja muljetavaldavama kivi. Tutvuge meie laboris kasvatatud teemantsõrmuste valikuga ning leidke täiuslik sõrmus oma stiili ja eelarve jaoks!

etEesti
Kullast sõrmus laboris kasvatatud teemantiga 1,00 ct. Kood: 28-31LAB+RX4083-Y-1,0

Toode ostukorvi lisatud