E-R: 10:00 – 19:00 ; L,P: 11:00 – 19:00
T1 – Peterburi tee 2

Matigold abielusõrmused

Näitan tulemusi 1–12, kokku 201 tulemust

MATIGOLD abielusõrmused

MATIGOLD abielusõrmused on valmistatud Eesti meistrite pühendumuse ja hoolikusega. Abielusõrmused on valmistatud 585% prooviga (14k) kullast ning sõrmuseid saab nii teemantidega kui ka ilma.

MATIGOLD abielusõrmused on meil kaupluses kohapeal saadaval kõikides suurustes (kui veebilehel eraldi märgitud: “Saadaval netipoes ja kaupluses”). Erandkorras (kui teie suurused on hetkel otsas) ooteag sõrmustel on 1-2 nädalat.

Kui kihlasõrmus jääb pruudil hiljem abielusõrmuse juurde, mida ta igapäevaselt kannab, siis on tore, kui need sõrmused saavad olema ühesuguse joone ja stiiliga, et neid kokku sobitada.

Kuna meie tootevalik on väga suur, saame ka kohe aidata, et lähetegi koju ja sõrmused on juba karbis kaasas. Kui on aga rohkem aega, siis MATIGOLD pakub Eestis teenust, millega saab meil kaupluses või kodus arvuti taga spetsiaalse programmi abil disainida abielusõrmuseid. Erinevaid võimalusi on miljoneid, mille vahel valida.

Kui aga MATIGOLD abielusõrmustest ei leia enda jaoks sobivaid sõrmuseid, siis Saksamaa abielusõrmuste brändi Acredo-ga, on võimalik luua abielusõrmused enda kujutlusvõime järgi. Acredo-l on tuhandeid valmisdisaine, mida on võimalik veel omakorda muuta: alates lihtsalt kullavärvi muutmisest kuni täiesti enda disaini loomiseni.

Abielusõrmuste hooldamine

Kuna abielusõrmuseid kantakse pidevalt käes, siis peab seda aga regulaarselt puhastama, et hoida metalli pind läikivana ja kivi säravana. Town Talk ehete puhastusvahenditega saate ehted ära pesta ning Town Talk poleerimislapiga need jälle läikima lüüa. Soovitame seda protsessi vähemalt 1 kord kuus proovida, et hoida ehteid uutena.

Ajapikku tekivad abielusõrmustele kriimud – see on vältimatu ja loomulik protsess. Kuna abielusõrmused on pidevalt käes ning käed on pidevas liikumises ning puutuvad kokku erinevate pindade ja kemikaalidega, siis pole mõeldavgi, et väärismetallidele, teisisõnu pehmetele metallidele, kriime ei tekiks.

etEesti
Kullast abielusõrmus teemantidega Kood: Rn0116-4-5kk

Toode ostukorvi lisatud